Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
08.09.2017 Autors: LNB

 
Avīze tapusi Liepājas pilsētas pašvaldības finansēta
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekta
„Iedegties cerībā – piedzīvot darbos!” ietvaros. 
 
2017. gada augusts
Nr. 4 (77) 
 
Sveicināti atvasarā! Šogad vasariņa tāda bija kā bija, bet jūra vēl silta, kas vēlas peldēt, droši to var darīt. Pludmales pieejamības komplekss joprojām darbojas, mūsu kolēģi palīdzēs iekļūt jūrā riteņkrēslā sēdošiem, neredzīgiem un vājredzīgiem, tāpat var doties arī uz “Dvēseles veldzes dārzu”, tur joprojām ir iespēja gan atpūsties, gan saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, kuri tiek sniegti pateicoties arī Liepājas pilsētas Sociālā dienesta līdzfinansējumam. Šajā vasarā gana daudz ir darīts un vēl daudz jādara. Gribu pateikt lielu paldies visiem - brīvprātīgajiem, atbalstītājiem, ziedotājiem, praktiskā darba darītājiem, pašiem cilvēkiem ar invaliditāti un darbiniekiem, kuri nesavtīgi, bez kurnēšanas, zūdīšanās iet un dara, redz rezultātu un piedzīvo gandarījumu. Daudz, daudz darīts. Kur darbi tur, protams, ir arī sarežģījumi, cilvēcisko attiecību problēmas, bet tas viss ir risināms, jo nav tādas vietas uz zemes, kur nebūtu grūtības - no tā neizbēgt. Kopš grēkā krišanas cilvēks, diemžēl, ir izvēlējies nostāties ienaidā ar Dievu. Bet Dievs ir pasniedzis savu mīlestības roku un Kristū Jēzū viņš dod mieru tiem, kas nāk pie viņa. Arī mēs ar mieru sirdī gribam turpināt darbu. Paldies visiem par sadarbību, cīnāmies tālāk, lai mūsu ļaudīm dzīve būtu pilnvērtīga un saturīga, lai mēs cits citam būtu par svētību nevis par nastu. Lai Dievs svētī, visu labu!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.