Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
08.09.2017 Autors: LNB

Projekts „Iedegties cerībā – piedzīvot darbos” turpinās, darāmo darbu vēl daudz. Ir nodrošinātas vairākas subsidētās darba vietas,  notiek nodarbības cilvēkiem ar redzes traucējumiem un cita veida invaliditāti, nodrošinām biedrības biedrus ar transporta pakalpojumiem, t.sk. dodoties uz ,,Dvēseles veldzes dārzu”.
Pie mums uz tikšanos ar biedrības biedriem un citiem interesentiem bijusi Liepājas kanisterapijas komanda, Liepājas reģionālās slimnīcas pārstāvji, bijušais Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis. Tas viss noticis kursā ,,Dzīves skola” - jaunas zināšanas, pieredzes stāsti, iedvesmas brīži. Kursa ietvaros plānojam doties vairākās izbraukuma ekskursijās pa Kurzemes reģionu. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.