Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
25.08.2015 Autors: LNB


2015. gada augusts
Nr. 4 (65)  
 
Sveicināti! Vasara, lai arī ar novēlošanos, bet tomēr mūs palutināja. Arī es tikai 3. augustā atklāju peldsezonu. Pludmales pieejamības komplekss cilvēkiem ar invaliditāti darbojas jau no jūnija, peldēšanas iespējas ir, bet drosmes daudziem pamaz. Varbūt arī neesam tik rūdīti, bet katrā ziņā vēl ir brīnišķīga iespēja izbaudīt mūsu jauko jūru. Peldēšanas kompleksā jūs sagaidīs asistenti - biedrības biedri, kuri tur strādā, un ar lielāko prieku palīdzēs jums. Dodiet ziņu arī citiem par šādu iespēju! Jo vēlos atgādināt, ka pieejamības komplekss tika izveidots tieši jūsu vajadzībām un labsajūtai, lai Liepājā dzīvodami vai viesojoties, varētu izbaudīt mūsu kopīgo bagātību – jūru, iespēju sajust viļņu vareno spēku, ļauties saules staru siltumam, smilšu glāstam un vēja plūsmām. Nekautrējieties, dodieties paši vai lūdziet, lai jūs pavada uz šo kompleksu, un izmantojiet to! Mēs esam uzdrošinājušies paņemt apsaimniekošanā Ganību ielas nama lielo aktu zāli. Sadarbojamies ar Latvijas neredzīgo biedrību un Juri Salto, neredzīgo biedrības Liepājas uzņēmuma direktoru, un saviem spēkiem, piesaistot darbiniekus subsidētajām darba vietām, palīdzot pašiem cilvēkiem ar invaliditāti, cenšamies savest šīs sen neizmantotās telpas kārtībā. Kad viss būs gatavs, pie mums varēs notikt dažādi lieli pasākumi, semināri un interesantas nodarbības. Darbs būs jāiegulda ļoti liels, jo kopš deviņdesmitajiem gadiem nekas nav ne remontēts,  ne diži sakārtots. Šobrīd esam jau nomainījuši logus, savedam kārtībā griestus. Tiek labots jumts, sākam rūpēties par elektroinstalācijas sakārtošanu un aprīkojuma iegādi. Ja kādam ir interese un vēlme līdzdarboties, pielikt savu roku - laipni aicināti! 
Lai Dieva miers un prieks ir ar jums! Visu labu!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.