Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
19.08.2014 Autors: LNB


2014. gada augusts
Nr.4 (59) 

Sveicināti vasaras karstumā! Prieks, ka varam baudīt siltumu, nebraucot uz svešām zemēm! Aicinu tos, kuri var un grib, doties uz jūru, jo peldmoduļu speciālais komplekss cilvēkiem ar invaliditāti izveidots, lai peldēties dotos gan ratiņkrēslā sēdošie, gan neredzīgie. Kompleksā mūsējie vīri dežūrē katru dienu. Viņi palīdzēs gan novietot drēbes, gan iemācīs, kā tikt līdz jūrai. Saņemsiet speciālu aproci, kura raida audio signālu. Peldoties jūrā, ar aproci varēsiet iedarbināt krasta raidītāju. Tā radītā skaņa palīdzēs saprast, kur ir krasts. Un skaņa ir ļoti laba, pats kopā ar kolēģiem pārbaudīju. Tāpēc visus neredzīgos aicinu steidzīgi uz jūru, jo vēl mēnesis, divi, un peldsezona būs beigusies. Ir arī ļoti labas atsauksmes no cilvēkiem, kuri peldei izmanto speciālos peldratiņus un asistenta palīdzību. Daždien pat vairāk nekā 20 cilvēki ar invaliditāti dodas peldēties. 
Priecājamies, ka „Dvēseles veldzes dārzs” turpina attīstīties. Tiek būvēts, iekopts, ravēts, laistīts. Novākta zemeņu raža, ienākas gurķi. Darāmā joprojām daudz, īsti pat visu pārraudzīt nevar, bet daudz kas jau sakārtots. Īpašs paldies Vēsmai Cibulei, kura organizē darbus un palīdz cilvēkiem nokļūt uz Ziemupi. Paldies dārzniecei Diānai, paldies jaunajai saimniecei Nadeždai, kura čakli strādā un gatavo ēst talciniekiem. Paldies visiem par nesavtīgo darbu, lai šī vieta un vide būtu sakārtota, lai cilvēki ar invaliditāti varētu piedalīties visā izveides procesā un baudīt to, kas jau sakārtots. Ir cerība, ka augustā būs gatavs topošā centra 2. stāvs, tad ķersimies klāt pirmajam. Paldies Teterevu fondam, un Ievai Ernštreitei personīgi, par piešķirto finansējumu, lai cilvēki varētu braukt un darboties „Dvēseles veldzes dārzā”
Lai jums svētīgs šis laiks! 
 
Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.