Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
19.08.2014 Autors: LNB

Jūnijā pie mums viesojās Liepājas Neredzīgo biedrības Kuldīgas nodaļas biedri un Latvijas Neredzīgo biedrības pārstāvji kopā ar viesiem no Spānijas, Itālijas, Francijas, Polijas.
13. jūnijā biedrību un centru „Dvēseles veldzes dārzs” apmeklēja Teterevu fonda pārstāve Ieva Ernštreite. 
26. jūnijā uzņēmām 50 viesus no Klaipēdas. 
Regulāri uz biedrību ekskursijās nāk dažāda vecuma bērni no pilsētas vasaras nometnēm.
5. jūlijā stadionā „Daugava” starts tika dots Liepājas pusmaratonam ar devīzi ”Skrien visa ģimene”. Liepājas Vieglatlētikas klubs, kopā ar Liepājas Neredzīgo biedrību, deva iespēju startēt arī cilvēkiem ar redzes invaliditāti – skrējienā 5 km distancē „Skrējiens tumsā”. Atsaucība gan nebija tik liela kā cerējām, jo piedalījās tikai seši dalībnieki. R. Ozoliņš skrēja 10km un R. Briežkalns - 5km, bet S. Vildmane un G. Preiss asistentu pavadībā piedalījās atbalsta gājienā. Šogad pusmaratonā piedalījās 10 dalībnieki ar īpašām vajadzībām. Neraugoties uz karsto laiku, visi dalībnieki veiksmīgi nokļuva līdz finišam.
Iespējams, šī distance radīs lielāku drosmi un pārliecību arī citiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, un nākamgad tie piedalīsies pusmaratonā. „Mēs rādām piemēru, ka arī to varam! Pārējie lai seko mums, lai nesēž cilvēki mājās, bet aktīvi piedalās,” uzskata pusmaratona dalībnieks Raimonds. „Vārdi pamāca, bet piemērs iededzina! Domāju, mēs spēsim uzrunāt, un kāds iedegsies dalībai nākošajā gadā,” tā Liepājas Neredzīgo biedrības vadītājs Māris Ceirulis.
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.