Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
31.08.2011 Autors: LNB

 Vasara tūliņ, tūliņ kā beigsies. Ceru, ka esiet izbaudījuši Dieva dāvāto skaisto laiku. Atkal no jauna gribas atgādināt par brīnišķo iespēju ikdienā baudīt jūru. Atgādinu, ka tie, kas vēlas, bet nevar nokļūt līdz jūrai, droši dodiet ziņu, mēs ar biedrības busiņiem varēsim turp aizvest. Es ceru, ka daudzi šogad ir apmeklējuši Pētertirgu vai kādu citu Liepājas tirgu, kur jau laicīgi varējāt iegādāties ogas un dārzeņus, un sagatavot gardumus ziemai. Latvijā cilvēkiem vēl ir privilēģija ēst dabīgu, nevis modificētu un klonētu, pārtiku. Novērtēsim to un cerēsim, ka uzņēmēji arī turpmāk uz to tieksies. Jūlijs mums darbiniekiem ir bijis vairāk vai mazāk atvaļinājumu mēnesis. Ir bijušas iespējas atpūsties, pārdomāt, izvērtēt, kas ir darīts un ko vajadzētu darīt turpmāk. Neredzīgo biedrībā šobrīd tiek veikti nozīmīgi remontdarbi. Kopš 80tajiem gadiem, precīzāk, kopš brīža, kad nodeva ekspluatācijā biedrības ēku, netika remontēti koridori, un arī daudz kas cits jau laika gaitā ir nolietojies. Pateicoties Norvēģijas kolēģu un SIA „Philip Morris” atbalstam, varam veikt nelielus, bet mums ļoti nepieciešamus remontdarbus, lai  telpas padarītu gaišākas. Izvietosim arī orientierus, lai neredzīgi cilvēki veiksmīgāk var pārvietoties telpās. Liepājas Neredzīgo biedrībai šogad nopietna jubileja. Esam nolēmuši, ka 55. jubileju apvienosim ar Starptautiskā Baltā spieķa dienas svinībām. Novēlu pēc karstās un saulainās vasaras, tuvojoties rudenim, turpināt aktīvu dzīves veidu, iekļauties vairāk un vairāk sabiedrībā, būt tādiem, kas vēlas kaut ko darīt gan sevis, gan citu labā. Jo iespējas tiek piedāvātas, izmantojiet! Zvaniet, rakstiet, nāciet uz Liepājas Neredzīgo biedrību! Mēs visi kopā mēģināsim palīdzēt katrā gadījumā individuāli. Lai dzīvais Dievs jūs svētī un pasargā!

 

 

Māris Ceirulis,

Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājsJAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.