Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
30.06.2020 Autors: LNB

          
2020.gada jūnijs
Nr.3 (94)  

Sveicināti! 

Esam piedzīvojuši un pārdzīvojuši ļoti īpatnējus, nesaprotamus un dīvainus notikumus visā pasaulē saistībā ar Covid19. Visa pasaule vienā acu mirklī tika apstādināta. Atceramies, no marta mēneša līdz tagad jau jūnija mēnesim, daudziem bija daudz dažādu pārdomu, baiļu, neziņas, neizpratnes. Vēl tagad  daudzi baidās, bet tomēr lēnām, pamazām jau arī rodas šī te skaidrība, kas notiek, kāpēc notiek. Protams, tie ir arī garīgi procesi. Dievs ir sacījis, ka Viņš nevar atstāt nesodītu nevienu grēku, un, ja cilvēki bieži grēko, ignorē Dievu, izstumj Viņu no savām sirdīm, no savām dzīvēm, ģimenēm, darba vietām, skolām, sabiedrības un tautas, tad neko labu mēs nevaram gaidīt! Neko labu nevar gaidīt, jo grēka alga ir nāve, pazudināšana, bet Dieva dāvana ir mūžīgā dzīvība Kristū Jēzū. Un šis ir laiks, kad arī Dievs visiem visur dod iespēju atgriezties no grēkiem un Viņš aicina tuvoties pie Dzīvā Dieva – pie Jēzus Kristus! Un to vajag arī mums darīt un lūgt par sevi, par savām ģimenēm, lūgt draudzēs, lūgt par savu tautu. Lai Dievs vēl parāda mums žēlastību, lai varam dzīvot miera apstākļos: gan ārējos miera apstākļos, gan sirdsmieru iegūt tomēr pie Dieva, un arī drošību, lai mēs nebūtu tādā neziņā, tumsā un baiļu varā. Nu lūk, turpināsim strādāt, darboties! Izmantojiet brīnišķīgo, skaisto laiku! Dosimies gan uz pludmali, gan uz “Dvēseles veldzes dārzu”, nesēdēsim mājās, būsim aktīvi. Un šobrīd mums, paldies Dievam, ne Liepājā, ne Latvijā faktiski nekādu saslimušo nav ar to tur sērgu. Tā kā izmantosim šo laiku, kas rudenī būs, protams, mēs nezinām. Viss ir Dzīvā Dieva rokās un paldies vēlreiz! Būsim aktīvi! Lai Dievs svētī un, lai jums ir jauka vasara!
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības
valdes priekšsēdētājs


Izdots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem projekta Nr.2019.LV/NVOF/DAP/001/37 "Dari labu, rādi priekšzīmi un iedvesmo citus"  un  Liepājas pilsētas pašvaldības finansēta NVO sociālās iekļaušanas projekta "Tava lielā iespēja būt iesaistītam, piederīgam, noderīgam" Nr.3.19/SOC  ietvaros. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.