Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
30.06.2020 Autors: LNB

Biedrībai izveidots jauns buklets

Liepājas Neredzīgo biedrībai projekta ietvaros ir izveidots jauns buklets latviešu, krievu un angļu valodā, lai ikviens cilvēks ar invaliditāti un citi interesenti varētu iepazīties ar pakalpojumiem un aktivitātēm, kurus piedāvā biedrība. Piedāvājam iespējas būt sociāli aktīvam, piedalīties dažādās rokdarbu nodarbībās, projektu aktivitātēs, izmantot sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, doties uz “Dvēseles veldzes dārzu” baudīt lauku vidi u.c. Esam atjaunojuši informāciju, attēlus un bukleta dizainu. Ja kādam ir vēlme iepazīties ar šo informāciju, bukleti būs pieejami biedrības birojā.
Buklets ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par bukleta saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.
Biedrībā ir iespējams arī saņemt “garīgām pārdomām” un citas svētrunas audio formātā
 

Piedāvājam doties ekskursijās uz “Dvēseles veldzes dārzu”

Maija beigās biedrības darbiniekiem tika rīkotas gidu apmācības, lai katrs ikvienam “Dvēseles veldzes dārza” viesim varētu saistošā veidā izstāstīt centra stāstu un izrādīt tur esošos vides apskates objektus. Tā kā mācības ir noslēgušās, biedrība organizēs izbraukuma ekskursijas cilvēkiem ar invaliditāti no tuvākajām Kurzemes novadu pašvaldībām, lai iepazīstinātu viņus ar “Dvēseles veldzes dārzu” un motivētu izmantot sociālās rehabilitācijas pakalpojumus lauku vidē. Arī citi interesenti ir aicināti pieteikties ekskursijām gida pavadībā. Tām iespējams pieteikties, zvanot uz biedrības Projektu daļu pa tālr. +371 26056026. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.