Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
22.06.2017 Autors: LNB

 
Avīze tapusi Liepājas pilsētas pašvaldības finansēta
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekta
„Iedegties cerībā – piedzīvot darbos!” ietvaros. 
 
2017. gada jūnijs
Nr. 3 (76)
 
Sveiciens saulgriežu laikā! Ir pagājušas pašvaldību vēlēšanas. Bībele skaidri un gaiši saka - Dievs ieceļ un atceļ valdniekus. Lai Dievs svētī, ka ievēlētie deputāti patiešām strādātu cilvēku interesēs, arī cilvēku ar invaliditāti interesēs. Jācer, ka turpināsies sadarbība arī ar Liepājas domes jauno sastāvu. Mūsu darbs biedrībā turpinās, cilvēki iesaistās, saņem atbalstu un arī paši sniedz atbalstu, ziedojot savu brīvo laiku, palīdzot cits citam, veidojot jaunas attiecības, kontaktus. Tas ir vajadzīgs, jo cilvēks ir sociāla būtne. Dievs tā ir iekārtojis, ka varam viens otram būt par patiesu palīgu. “Dvēseles veldzes dārzā” turpinās darbi sanitārā mezgla sakārtošanā, drīz sāksies pagraba būvniecība un pludmales labiekārtošana. Pateicamies Kasparam Gūtmanim un citiem atbalstītājiem, ka varam izveidot ceļu, un ceram jūnijā atklāt volejbola laukumu. Pateicoties Lauku atbalsta dienesta finansējumam, tiek uzstādīti āra trenažieri, stādīts zaļais labirints no tūjām. Tāpat atsvaidzinām mājas krāsojumu, ceram turpināt darbus verandā. Biedrībā mazāk aktīvs būs jūlijs, jo vairāki darbinieki un vairums nodarbību vadītāju, sociālie rehabilitētāji dosies atvaļinājumā, bet dienas centrs būs atvērts visiem interesentiem. Atgādinu, ka jau no  20. maija Glābšanas stacijā darbojas pludmales pieejamības komplekss cilvēkiem ar invaliditāti, tas atvērts no plkst. 11.00 līdz 19.00. Izmantojiet iespēju izbaudīt peldi jūrā! Siltais gadalaiks jau mums nav nemaz tik garš. Lai visiem jauka un saulaina vasara, paldies Dievam, ka mums Latvijā ir iespējams baudīt visus četrus gadalaikus. Lai jums svētīgs šis laiks, visu labu! 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.