Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
22.06.2017 Autors: LNB

Jau no marta, katru ceturtdienas rītu, biedrībā tiek organizēti sociālās iekļaušanas kursa “Dzīves skola” Saskarsmes rīti. Aicinām ikvienu padomāt, ar kādiem cilvēkiem jūs vēlētos satikties šajos rītos, kādas tēmas pārrunāt. Ja rodas kāda ideja, lūdzu  informējiet Liepājas Neredzīgo biedrības projekta daļu vai zvaniet pa tālr. 260 560 26 Zandai vai Jeļenai. Labākās idejas tiks apkopotas un iespēju robežās realizētas!
Joprojām katru dienu braucam uz “Dvēseles veldzes dārzu” veikt darbiņus, kas tajā brīdī vajadzīgi. Visi, kuri vēlas pabūt lauku vidē un piedalīties dažādos dārza darbos, piesakieties pie Kristīnes pa tālr. 202 084 07.
Aicinām pieteikties jaunus dalībniekus radošās mākslas un tapošanas nodarbībām. Iegūsiet jaunu pieredzi radošā darbībā, iemācīsieties  adīt šalles, cepures, cimdus un zeķes. Nodarbību norisi atbalsta A/S „Latvijas valsts meži” projektā „Sociālās palīdzības sniegšana”. Sīkāka informācija un pieteikšanās Liepājas Neredzīgo biedrības projekta daļā vai pa tālr. 260 560 26 (Zanda vai Jeļena).
LNB Rehabilitācijas centra Liepājas filiāles darbinieki jūlijā dosies atvaļinājumā. Sociālā rehabilitētāja Nora Liparte informē, ka rudenī plānots uzsākt garo, 63 dienu ilgo rehabilitācijas kursu, ar apmaksātu dzīves vietu un trīsreizēju ēdināšanu. Šim pakalpojumam var pieteikties klienti, kuriem VDEĀVK komisijas lēmumā par invaliditātes piešķiršanu ir minēts, ka invaliditāte ir piešķirta redzes dēļ. Tiem klientiem, kuriem komisijas lēmumā nav minēts šis konkrētais nosacījums, ir nepieciešama acu ārsta vai ārstējošā ģimenes ārsta izsniegta izziņa 027 U. Ja ir vēlēšanās piedalīties šajā rehabilitācijas kursā, aicinām pieteikties pa tālr. 634 315 35 vai 220 078 74. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.