Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:





Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
22.06.2017 Autors: LNB

Uzņēmums “Valtera acu protēžu laboratorija” informē par individuālas acs protezēšanas iespējām pacientiem ar kosmētiskiem, funkcionāliem un anatomiskiem acs ābola defektiem. Acs protezēšanu gan bērniem, gan pieaugušiem Latvijā apmaksā valsts. Sīkāka informācija - Latvijas Neredzīgo biedrības  Tiflotehnikas nodaļā vai SIA “Valtera protēžu laboratorija”.
Acs protēze novērš sarētošanās tendenci acs dobumā, kā arī aizsargā acs dobumu no ārējām iedarbībām - vēja, aukstuma un putekļiem, nodrošina plakstiņu, asaru dziedzeru un asaru kanālu funkciju.
Acs protēzei ir arī milzīga sociāla nozīme, jo cilvēks atgūst maksimāli dabīgu izskatu un var netraucēti iekļauties sociālajā un darba vidē.  Ilgstoši nenēsājot acs protēzi, acs plakstiņi noslīd, skropstas iegriežas uz iekšu, traumē gļotādu, izraisa tās kairinājumu, tāpēc rodas strutaini atdalījumi un asarošana. Rezultātā veidojas acs gļotādas deformācija.
Iespēja apmeklēt okulāristu ir uzņēmumā “Valtera acu protēžu laboratorija”, Rīgā, Brīvības gatvē 410. Reģistratūras tālr.: 67394563, 29159961, e-pasts: registratura@vpl.lv; 
Informācija arī www.vpl.lv un Facebook: Valtera protēžu laboratorija.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.