Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.06.2016 Autors: LNB


Latvijas valsts budžeta finansētā programmas "NVO fonds"
un Liepājas Neredzīgo biedrības projekts "Labie darbi, lai top zināmi!"
Nr.2016.LV/NVOF/PSA/042
 
2016.gada jūnijs
Nr. 3 (70) 
 
Sveicināti skaistajā, siltajā laikā! 
Jauki un brīnišķīgi, ka varam gan smaržas izbaudīt, gan sadzirdēt putnu dziesmas. Skaisto laiku var baudīt arī pilsētā, tomēr vasara vispatīkamākā ir laukos. Tie, kas bijuši “Dvēseles veldzes dārzā”, tam piekritīs. Tur varam baudīt Dieva doto skaistumu un paši pielikt roku, lai sakoptu vidi, lai labiekārtotu, lai palīdzētu, lai attīstītu. Paldies visiem brīvprātīgajiem un darbiniekiem, kuri tur darbojas! Paldies visiem tiem, kuri fiziski nevar paši daudz ko darīt, bet savu artavu tie dod ar attieksmi, ar lūgšanām un savu klātbūtni. Tā bieži vien mēs varam cits citu stiprināt, iedrošināt, parādīt, ka tas, ko kopā veidojam, tiešām ir svarīgs. Tas ir vajadzīgs mums un ne tikai mums, bet arī tam cilvēkam, kurš varbūt vēl ar laiku piepulcēsies mums un brauks apmeklēt “Dvēseles veldzes dārzu”. Darāmā tur vēl daudz, bet darbi virzās uz priekšu. Kad pēc kāda laika atkal izdodas aizbraukt uz “Dvēseles veldzes dārzu”, tad tiešām sirds gavilē. Vēlreiz paldies, lai Kristus svētī katru, kurš pieliek roku, kurš atbalsta, kurš lūdz, kurš ziedo, kurš strādā, kurš ir vienkārši kopā ar mums! Atgādinu, ka no 1. jūnija Liepājā ir atkal atvērts pludmales pieejamības komplekss cilvēkiem ar invaliditāti. Dodieties peldēt! Paldies Liepājas pilsētas domei un Komunālajai pārvaldei, ka šis pakalpojums tiek nodrošināts nu jau ceturto gadu. Ratiņkrēslos sēdošie, neredzīgie cilvēki var doties jūrā, kur asistenti uzraudzīs, palīdzēs un atbalstīs. Aicinājums visiem izmantot šo iespēju un doties uz brīnišķīgo Baltijas jūru, ko Dievs mums ir devis, kurai blakus mēs dzīvojam. Ūdens ir tik atspirdzinošs! Mums sev jādod gan tas, kas dvēselei vajadzīgs, gan tas, kas garam – un tas ir Dieva vārds, bet miesai ēdiens un vingrošana ir derīgi un vajadzīgi. Lai svētīga vasara, uz tikšanos nākošajā reizē! 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības Integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.