Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.06.2016 Autors: LNB

Latvijas Neredzīgo bibliotēka uzsākusi sadarbības projektu ar Servisa suņu biedrību „Teodors”, kam finansiālu atbalstu sniedz A/S “Latvijas valsts meži” sociālās palīdzības programmā, ko administrē fonds “Ziedot.lv”. 
Biedrības „Teodors” pamatdarbības mērķis ir veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām pilnvērtīgu iekļaušanos sabiedrībā ar servisa suņu (suņu-pavadoņu, suņu-asistentu un signālsuņu) palīdzību. Tās mērķauditorija ir ne tikai cilvēki ar invaliditāti, bet arī viņu ģimenes locekļi, asistenti, sociālie darbinieki, kā arī plašāka sabiedrība, kura var sniegt atbalstu kucēnu audzināšanā. Viens no biedrības uzdevumiem ir semināros informēt mērķauditoriju un izglītot par iespējām apgūt spēju sociāli un fiziski funkcionēt ar servisa suņu palīdzību, tāpēc šajā projektā iesaistījusies Latvijas Neredzīgo bibliotēka, lai palīdzētu informēšanas kampaņā nodrošināt izdevumu pieejamību arī Braila rakstā. Dalība semināros ir bez maksas. 
Praktiskais seminārs Daugavpilī notiks no 28. līdz 30. jūnijam viesnīcā “Latgola”, bet Liepājā no 23. līdz 25. jūlijam viesnīcā “Līva”. 
No 5. līdz 7. augustam notiks pārgājiens Saulkrasti - Lilaste – Carnikava. Pārgājiens tiks rīkots kā praktisko semināru noslēgums, kura laikā tiks izvērtētas projekta laikā iegūtās zināšanas un apgūtā pieredze. Tas būs 3 dienu pārgājiens ar servisa suņiem gar jūru no Saulkrastiem uz Carnikavu, kura laikā notiks spēles ar dažādiem uzdevumiem un šķēršļiem, kas tika pārrunāti apmācību laikā. Pārgājienā piedalīsies arī servisa suņu turētāji no Somijas un Igaunijas. Aicinām ikvienu interesentu mums pievienoties šajā pārgājienā. Pieteikties uz semināriem un pārgājienu var pie projekta vadītājas Guntas pa e-pastu: guntabite@inbox.lv vai zvanot pa tālruni 29137112.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.