Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.06.2016 Autors: LNB

Sporta klubs „Ezerkrasts” saņēmis Liepājas pilsētas domes atbalstu iesniegtajam projektam “Steidzies vingrot, sportot, atpūsties”. Tāpēc jau 29. un 30. jūnijā centrā “Dvēseles veldzes dārzs” Ziemupē, notiks divu dienu pasākums ar nakšņošanu un kopīgu ēst gatavošanu, kura laikā  sporta kluba ļaudis, sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību, 25 cilvēkiem ar invaliditāti no LNSK „Ezerkrasts” rīkos dažādas sporta un intelektuālās aktivitātes. 
Būs gan teorētiskas, gan praktiskas nodarbības, lai iegūtu zināšanas par veselībai nekaitīgu vingrošanu, lai apgūtu pareizas riteņbraukšanas un tandēmriteņbraukšanas prasmes cilvēkiem ar invaliditāti. Būs stafetes un prāta spēles. Ja laika apstākļi ļaus, nodarbības notiks arī ūdenī. 
Sports un intelektuālās aktivitātes ir izcils fiziskās un garīgās veselības stiprinātājs, tāpēc ceram, ka darbošanās svaigā gaisā pozitīvi noskaņotu cilvēku vidū, dos gandarījumu ikvienam pasākuma dalībniekam. Dalībniekiem transports tiks nodrošināts.
Sīkāka informācija un pieteikšanās LNSK “Ezerkrasts” telpās  Liepājā, Ganību ielā 197/205 vai pa tālruni 63431535. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.