Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
19.06.2015 Autors: LNB


2015. gada jūnijs
Nr. 3 (64)  
 
Sveicināti vasaras saulgriežu laikā! Skaistums, ko Dievs radījis, tieši mums neredzīgajiem šobrīd īpaši labi izbaudāms – smaržās un skaņās, un dažādās garšās! Aktīvi notiek darbība „Dvēseles veldzes dārzā”. Paldies visiem, gan darbiniekiem, kuri atbildīgi veic savus darbiņus, visiem brīvprātīgajiem, kuri brauc un darbojas, pieliek savu roku, lai sakoptu un sakārtotu vidi. Paldies visiem, kas strādā biedrības projektos un sociālās rehabilitācijas nodarbībās. Paldies celtniekiem un darbiniekiem, šobrīd ilgstoša darba rezultātā esam tikuši līdz finišam – ir pabeigti „Dvēseles veldzes dārzs” ēkas iekšējie būvdarbi. Liels paldies Jānim Zvirbulim un „Ceļu tiltu būvniekam”, kas atsaucās mūsu lūgumam, un maijā nobruģēja gan nama priekšu, gan izveidoja uzbrauktuvi un pakāpienus. 5. jūnijā nams svinīgi tika atklāts. Vēl jānokārto formalitātes, lai māju nodotu ekspluatācijā, to šobrīd risinām. Ir prieks par visiem atbalstītājiem, ir sasniegts labs rezultāts, un jūs paši par to varat pārliecināties. Darbs gan joprojām dzen darbu,  un nevienu brīdi nevaram apstāties. Šobrīd nepieciešams pabeigt Sajūtu parka un Baso pēdu takas izveidi. Tur tiešām varēs izbaudīt īstu lauku vidi! Jau rokot padziļinājumus dažādajiem grunts segumiem, katru strādnieku apciemo bagātīgi knaušu pulki. Viss notiek pa īstam. Protams, ir jānosprauž arī jauni mērķi. Zinām, ko gribam, ja Dievs vēlēs, tad to īstenosim. Vēlamies izrakt dīķi un izveidot atsevišķu sanitāro mezglu, lai ģimenes vasarā var atbraukt atpūsties ar teltīm. Skatīsim, kā tas viss sekmēsies. Jūlijā lielākā daļa darbinieku dosies godīgi nopelnītā atpūtā. Dienas centrs nebūs slēgts, nodarbības un braucieni uz „Veldzes dārzu” notiks. Novēlu jums būt garīgi labās attiecībās ar dzīvo Dievu,  lai svētīga vasara! 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.