Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
11.06.2014 Autors: LNB


2014. gada jūnijs
Nr.3 (58) 
 
Sveicināti! Pavasaris bijis pārbagāts dažādiem notikumiem. Visvairāk man prieks  par šogad ļoti aktīvi uzsākto darbību „Dvēseles veldzes dārzā”. Tik daudzi cilvēki atsaukušies un iesaistās labiekārtošanas darbos, lai vietu varētu sakārtot, un tā darītu prieku cilvēkiem ar invaliditāti! Pateicība visiem, kuri mūs atbalstījuši un joprojām atbalsta, kuri kā brīvprātīgie, bez atalgojuma, brauc un strādā! Man ir gandarījums, kad satiekoties ar cilvēkiem, dzirdu viņus sakām - tas ir brīnišķīgi! Nesēdēt mājās, domājot par to, cik grūta dzīve, smags liktenis, bet darboties topošajā centrā. Tā ir iespēja norobežoties no ikdienas, dot savu artavu, baudīt Dieva doto, skaisto dabu un būt kopā ar citiem. Paldies Vēsmai Cibulei un dārzniecei Diānai Pečulei, kuras aktīvi darbojas, Kristīnei Petrovicai, kura iesaista cilvēkus un organizē braucienus uz Ziemupi, pārējam kolektīvam un biedriem, kuri tiešām strādā! Prieks, ka brauc palīgi  gan no Jūras spēkiem, gan skolām, gan pansionāta „Iļģi”. Nupat saņēmu ziņu, ka kāds uzņēmējs mūs atbalstīs finansiāli, lai varētu turpināt remontdarbus centra administratīvajā ēkā. Ceram, ka drīzumā tur varēs uzturēties arī pa nakti. Paldies visiem strādniekiem, kuri tur strādā. Lai Dievs svētī un atmaksā ikvienam par labajiem darbiem!
Lai svētīgi Vasarsvētki, kad Dievs Tēvs caur Jēzu Kristu sūtīja Svēto Garu uz zemi, lai ikviens cilvēks spētu tuvoties Dievam un arī nonākt brīnišķīgajā Dieva valstībā, kur Jēzus Kristus ir nogājis mums vietu sataisīt. Dzīvosim, kā Tas Kungs mums ir mācījis! 
 
Māris Ceirulis, Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.