Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
11.06.2014 Autors: LNB

SPORTA KLUBA „EZERKRASTS” ZIŅAS

Informē valdes loceklis Raimonds Briežkalns:
„9. un 10. maijā, Liepājas LNSS „Ezerkrasts” rīkoja 2. posmu šaudaunā. 9.maijā tika izspēlētas apakšgrupu spēles, lai uzzinātu, kurš ar ko turpinās cīņu par vietām. Tā kā sacensības ieilga līdz deviņiem vakarā, jo ir tikai viens spēles galds, posma apakšgrupu izspēles turpinājās arī nākamajā dienā no pulkstens deviņiem. Rezultātu apkopojuma laikā spēlētāji varēja iestiprināties ar zupu. 
Pēc tam sākās cīņa par godalgotajām vietām, posms turpinājās līdz pieciem pēcpusdienā. Spēles tiesāja mūsu jaunās tiesneses - M. Krugale un G. Kronberga, kurām šīs bija pirmās lielās sacensības. Viņas ieguva pieredzi tiesāšanā un mācījās tikt galā ar nervozu spēlētāju klātbūtni, kuriem bija dažādi iebildumi par spēles tiesāšanu. Tiesneses „ugunskristības” pārdzīvoja labi! Pirmās trīs vietas ieguva V. Lapčenko, Z. Mazurs un L. Fībiga.” 
24. maijā Daugavas stadionā tika rīkotas LNSS vieglatlētikas sacensības, kurās piedalījās pārstāvji no sporta kluba „Ezerkrasts”. Vislabāk veicās Raimondam Briežkalnam, kurš izcīnīja 1. vietu trīssoļu lēkšanā un 3. vietu tāllēkšanā.
31. maijā biedrības telpās sporta klubs „Ezerkrasts” rīkoja Latvijas čempionātu simtlauciņu dambretē un šahā, kurā piedalījās arī 18 dalībnieki no Klaipēdas. Šaha spēlē piedalījās 12 sportisti, bet simtlauciņu dambretē - 18 sportisti. Kā izrādījās, labākie dambretisti bija ciemiņi no Lietuvas, bet no Latvijas pārstāvjiem visveiksmīgākie bija Gints Petrovics, Aldis Kalniņš un Jolanta Akmene. Savukārt, labākie šahisti dzīvo tepat Latvijā - Vladimirs Istļājevs, Jānis Vecbrālis un Vladimirs Kļimovs. Gan Latvijas, gan Lietuvas labākie sportisti tika apbalvoti ar medaļām. 
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.