Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
11.06.2014 Autors: LNB

JOKI 

Tēti, es esmu meitene, nevis trauku mazgātāja!
Ko tu neteiksi?! Bet es esmu tētis, nevis bankomāts!
 
Jānītis ar tēvu iet garām skolai. 
- Dēls, vai tu šajā skolā mācies?
- Jā!
- Zini, pirms 20 gadiem arī es gāju šajā skolā.
- Ā, tagad man skaidrs, ko domāja direktors, kad teica, ka tādu idiotu kā es, viņš 20 gadus nav redzējis.
 
PĀRDOMĀM
(no buduārs.lv)

Man ir sajūta, ka mēs, mūsdienu cilvēki izvairāmies no tēmām, kurās jārunā pašiem par sevi, par saviem tikumiem un par netikumiem, par to, kā būt vienkāršākiem un pazemīgākiem.
Kas tad ir pazemība? Pazemība ir tikums, kas iedarbojas uz cilvēku, pateicoties Dievišķai žēlastībai.
Atklāt sevī šīs pazemības būtību nav viegli. Terminu "pazemība" cilvēki bieži vien pārprot kā apzinātu pazemošanos cilvēku priekšā, pazemojot sevi. Šāds pazemojums nav pazemība, bet gan sava veida iedomība. Tā ir liekulība un izdabāšana. Un tieši tas mūsu dvēselei ir kaitīgi. Pazemība - tā ir arī savu grēku atzīšana Dieva priekšā, tā ir sirds un dvēseles vienkāršība. Tas ir tad, kad mēs kļūstam vienkārši, atmetot lepnumu, bet ne prasti. Tas ir tas, kā trūkst mums - iedomīgajam šī gadsimta cilvēkam.
Kļūstot pazemīgākiem un vienkāršākiem, mēs kļūstam cilvēcīgāki. Dīvaini...mūsdienās panākts tā, ka cilvēcīgums vairāk tiek saistīts ar spēju mīlēt dzīvniekus - kaķus, suņus, trušus, mīlēt dabu, bet ne cilvēkus. Mēs paņemsim noklīdušu kaķi uz ielas, mums sažņaugsies sirds par skaistām bildītēm, kas ieliktas draugiem.lv sociālajā tīklā, kur redzami nofotografēti dzīvnieciņi skumjiem purniņiem, bet varam paiet garām cilvēkam, kas saļimst uz ielas vai lūdz mums kādu centu. 
Mīlestība un žēlastība nevar pastāvēt bez pazemības, un pazemība nevar būt bez žēlastības un mīlestības. Vispirms jau vienam pret otru - pret cilvēku.
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.