Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
14.08.2013 Autors: LNB

2013.gada jūnijs

Nr.3 (52) 
     
Sveicināti! Pagājušas vēlēšanas,  ievēlēti pašvaldību vadītāji. Ir dažāda attieksme pret ievēlētajiem, bet bieži vien mēs saņemam tādus deputātus kādus esam pelnījuši. Ir kurnētāji, kas skandina frāzes - „nekas jau nemainīsies, viss paliks pa vecam”, ir kas novērtē padarīto. Arī Liepājā izbūvēta jauna tramvaja līnija, sakārtotas ielas, apvedceļi, tiek iebūvētas vadlīnijas. Liepājnieki paveikto ir novērtējuši. Pateicos tiem Liepājas Neredzīgo biedrības biedriem, citiem atbalstītājiem, kas arī atbalstīja pilsētas uzņemto kursu. Es arī nobalsoju par to, lai Ulda Seska komanda turpinātu darbu. Ar savu dalību esmu apstiprinājis atbalstu, un liepājnieki ir izvēlējušies. Esmu Liepājas domes „jaunais spēlētājs”. Tas personīgi ir ļoti liels izaicinājums, jārēķinās arī ar manu redzi. Bet ticu, ka daudzi cilvēki uzzinās par cilvēku ar invaliditāti vajadzībām un iespējām, arī iespējām, ko Dievs ir devis. Ja arī ir zudums, tad, ja vien tuvojamies dzīvajam Dievam Jēzum Kristum, Viņš mūs bagātīgi atlīdzina un dod to, kas ir tiešām derīgs un vajadzīgs. Esmu pārliecināts, ka ļoti vērtīgi ir tie cilvēki, kas aizlūdz par vadītājiem, lai tiem ir saprašana un skaidrs skats, kā sekmīgi četrus gadus vadīt pašvaldības. Salamans, visu laiku gudrākais vīrs, kas Dievam izlūdzis gudru sirdi, savās pamācībās 11:11 raksta: „Caur tiklo ļaužu svētību pilsēta tiek paaugstināta, bet bezdievīgo runu dēļ tā tiek sagrauta”. To ņemsim vērā, jo to saka Dievs, Dieva vārds. Lai Dievs svētī ikvienu, lai Liepājas pilsētā un arī apkārtējos novados, un apkārtējās pilsētās būtu gudri valdnieki, kas bīstas Dievu, lai Dievs viņus var lietot par svētību iedzīvotājiem. Paldies vēlreiz par atbalstu! Strādāsim arī turpmāk kopā!
 
     Svētīgu un jauku vasaru! Izbaudiet sauli, jūru, dabas skaistumu un brauciet arī uz „Dvēseles veldzes dārzu”! 
 
   
 
     Māris Ceirulis, Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.