Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
18.06.2012 Autors: LNB

2012.gada jūnijs

Nr.3 (46)
 
Sveicināti vasarā!

Viss zied un smaržo! Ceru, ka arī tiem, kuri neredz šo skaistumu, tomēr ir bijusi iespēja piekļūt pie kāda jasmīna krūma un nobaudīt brīnišķo, jauko smaržu, ko Dievs mums devis baudīt. Piedāvājam ikvienam iespēju doties uz „Dvēseles veldzes dārzu” Ziemupē, kur, kā jau stāstījām iepriekš, esam iegādājušies lauku īpašumu, lai nodrošinātu sociālās rehabilitācijas pakalpojumus lauku vidē cilvēkiem ar invaliditāti. Tur varēsiet pabūt skaistā dabā, doties pastaigās, ieklausīties apkērtējās pasaules skaņās un aktīvi atpūsties. Jau daudzas grupiņas devušās uz laukiem un pavadījušas tur kādu laiku. Ja jūs tas interesē, lūdzu, dodiet ziņu! Noteikti arī jums piedāvāsim iespēju pabūt brīnišķīgā vietā. Ir vēl viens patīkams notikums. Pateicoties Liepājas Lauvu klubam, esam tikuši vēl pie diviem tandēmu riteņiem. Ja kāds nezina – tandēms ir tāds ritenis, ar kuru var braukt divi cilvēki. Redzīgais sēž priekšā, bet neredzīgs cilvēks aizmugurē. Abi var baudīt riteņbraukšanas jaukumus – braucienu pa veloceliņu gar jūru vai pa pilsētas ielām. Priecājamies, ka tiek dota iespēja mūsu cilvēkiem ar redzes problēmām bagātināt dzīvi ar jaunām sajūtām - izbaudīt vēju, putnu dziesmas piejūras parkā, jūras svaigo gaisu un viļņu šalkšanu. Tā ir arī iespēja izbaudīt asākas izjūtas, pārvietojoties pilsētas ielās. Šie braucieni padarīs krāsaināku daudzu ikdienu, uzlabos fizisko pašsajūtu, dos dzīvesprieku un pozitīvas emocijas. Ja ir vēlēšanās doties šādā izbraukumā biedrības sociālā rehabilitētāja vadībā, lūdzu, dodiet ziņu! Biedrībā, kā vienmēr, darba ir daudz dažādās jomās. Uzklausām savu biedru vajadzības, apmeklējam viņus mājās, sniedzam konsultācijas par universālā dizaina jautājumiem, strādājam, lai paplašinātu darba iespējas cilvēkiem ar invaliditāti. Es novēlu no sirds visiem skaistu vasaru un Dzīvā Dieva svētības! 
 
Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.