Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
14.06.2011 Autors: LNB

 


"GAISMA TUMSĀ"

LIEPĀJAS NEREDZĪGO BIEDRĪBAS
IZDEVUMS

2011.gada jūnijs

Nr.3
 

Labdien skaistajā ziedonī! Mums vājredzīgajiem un neredzīgajiem cilvēkiem šis laiks ir īpaši skaists. Mēs varam pieiet kādam skaistam košumkrūmam un, kā bieži vien smejos, pamurrāties gar to. Cik skaisti ir radīta daba! Varam izsmaržot ceriņus, maijrozītes, jasmīnus. Kā tas priecē sirdi! Cik jauki Dievs visu iekārtojis! Šis laiks ir ļoti interesants visai Latvijas sabiedrībai. Mainās prezidenti, mainīsies Saeima. Bet nekas jau pēc būtības nemainās cilvēka ar invaliditāti dzīvē. Viņa vajadzības ir un paliek viņa specifiskās vajadzības, viņa problēmas ir un paliek viņējās. Cik labi ir tad, ja kāds nāk talkā un ar savu darbību mazliet tās atvieglo. Gribu teikt, ka tiešām ir noticis liels Dieva brīnums, un pēc visiem tā saucamajiem treknajiem gadiem, kad, kā paši atceraties, pie mums uzņēmums „IG Latvija” piedāvāja darbus pie kartiņu veidošanas un pakošanas darbiem, kuros strādāja 60 cilvēki ar invaliditāti, mūs īsā laika posmā ir uzrunājuši 3 uzņēmēji, kuri piedāvā darbu. Es ceru, ka mēs ar savu darbu pierādīsim, ka neskatoties uz to, ka esam cilvēki ar invaliditāti, varam palīdzēt uzņēmējiem un paši nopelnīt papildus ienākumus. Jo tā ir rakstīts arī Bībelē: „Turiet to par lielu godu, klusi dzīvojot, strādāt savām rokām.” Jūnijā Latvijas Neredzīgo biedrībai 85 gadu jubileja. Domāju – gana liels cipars. Arī mēs piedalīsimies, esam izvirzījuši apbalvošanai ilggadīgos darbiniekus. Savukārt Liepājas Neredzīgo biedrības 55. jubileju atzīmēsim 15.oktobrī, vienlaikus ar Starptautiskā Baltā spieķa dienu. Dzīvosim, kā Dievs būs vēlējis, skatīsimies, kā attīstīsies notikumi Latvijā. Es ticu, ka, neskatoties uz visām politiskām un ekonomiskām krīzēm, mūsu vajadzības joprojām ir un paliek mūsu vajadzības, un mēs tās arī mēģināsim apmierināt un nodrošināt. Lai jums jauks šis laiks, lai Dieva svētība un palīdzība ir katrā solī ar jums!
 
Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.