Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
14.06.2011 Autors: LNB


8.-9. jūlijā Liepājā notiks starptautisks ielu teātru festivāls "Zeme. Debess. Jūra. 2011", kuru rīko Liepājas Leļļu teātris. Ir radusies ideja izveidot Leļļu teātri, kurā, līdzīgi kā Vācijā, darbotos cilvēki ar redzes traucējumiem. Vācijā šāds teātris pastāv jau vairākus gadus. Cilvēki paši varētu piedalīties leļļu gatavošanā, paši izdomātu dažādas ludziņas un paši darbotos ar lellēm. Interesenti var pieteikties pie Ilzes Jansones personīgi biedrībā vai zvanīt pa tālruni 22010047.

Aicinām biedrībā pieteikties cilvēkus ar invaliditāti, kuri vēlas strādāt.
 
Lielākā daļa biedrības darbinieku jūlijā būs atvaļinājumā. Taču centrs būs atvērts tāpat kā iepriekš, katru darba dienu. Varēsiet zvanīt, jautāt, risināt savas problēmas. Nodarbību skaits būs ievērojami samazināts, bet augustā un septembrī atkal viss atsāksies ar jaunu sparu.
 
Joprojām aicinām cilvēkus ar redzes traucējumiem un cita veida invaliditāti, kuriem ir kāda interese kļūt sociāli aktīvākiem, nākt uz biedrību un stāstīt par sevi. Varēsiet iesaistīties dažādās nodarbībās un pulciņos. Visiem, kam tas būs vajadzīgs, nodrošināsim naktsmājas.
 
Jūlijā sporta pasākumi nenotiks, bet jau 9.augustā aicinām uz domino turnīru, 23.augustā uz dartu. Tāpat aicinām sportistus gatavoties Daugavpils atklātajam vieglatlētikas čempionātam, kurš notiks augustā.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.