Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
27.08.2010

Kas biedrībā noticis maijā un jūnijā?

•    30. maijā gandrīz piecdesmit mūsu organizācijas biedri devās ekskursijā uz Rīgu, Nacionālo vēstures muzeju, kur apskatīja arī to ekspozīcijas daļu, kas pielāgota tieši vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem. Patiesu interesi mums visiem izraisīja tas, ka daļu ekspozīcijas – bruņinieku tērpus, zobenus un citus ieročus bija iespējams ne tikai aplūkot, bet arī rokām aptaustīt un pat piemērīt. Atceļā iegriezāmies arī Ziemassvētku kauju muzejā Tīreļos, kas ir Brīvdabas muzeja filiāle.
•    No 9.maija mūsu biedrības telpās savu filiāli ir atvēris uzņēmums IG Latvija, kur pakošanas darbos strādā 44 invalīdi. Lielākā daļa no viņiem ir mūsu biedrības biedri – redzes invalīdi (viņu starpā arī pilnīgi neredzīgi vai pensijas vecuma cilvēki), bet daļa no strādājošiem ir citu Liepājas vai Aizputes invalīdu organizāciju biedri. Ja kāds no jums, kas lasa vai klausās šo ziņu un ir ieinteresējies par strādāšanas iespējām, lūdzu, zvaniet uz mūsu biedrību pa tālruni 34 31535.
•    Jūnija beigās mūsu sporta klubā notika starptautisks šaha turnīrs, uz kuru ieradās 21 Klaipēdas Neredzīgo biedrības sporta kluba šahists. Sīvas cīņas noritēja visu dienu, bet gala rezultātā pirmo vietu izcīnīja Liepājas pārstāvis Imants Samats, iegūstot 7,5 punktus no 9 iespējamiem.
•    20., 21. un 22. jūlijā notiks ikgadējā Latvijas Neredzīgo sporta savienības rīkotā spartakiāde redzes invalīdiem Cēsu rajona Priekuļos. Interesentus, kuri vēlas sīkāku informāciju, vai pieteikties braucienam, lūdzam zvanīt pa tālruni 3431535 mūsu biedrībai. Augusta mēnesī notiks arī brauciens uz sacensībām Daugavpilī, bet konkrēti datumi vēl nav zināmi. Interesentus tāpat lūdzam zvanīt pa minēto tālruni.
•    Jūnijā Liepājā uzņēmuma „Lattelekom” telpās notika diskusija par invalīdu nodarbinātību. Diskusiju organizēja „Lattelekom”, bet to vadīja Māris Ceirulis. Tajā piedalījās Invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” vadītājs Ivars Balodis, Liepājas Domes eksperte nodarbinātības jautājumos Aija Saldovere, Sociālā dienesta darbiniece Sintija Budriķe, Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiāles nodarbinātības aģente Linda Niedola, akciju sabiedrības „Lauma Lingerie” ģenerāldirektore Linda Matisone, uzņēmuma „Lattelekom” pārstāvji un citi dalībnieki. Diskusijas rezultātā tika apzinātas problēmas, kuru dēļ invalīdi nav pietiekami nodarbināti un meklētas iespējas, lai situāciju uzlabotu. 
•    Maijā devāmies apsveikt mūsu biedrības biedru Teodoru Petrovski, kuram 19.datumā apritēja apaļi simts gadi. Jubilārs, lai gan zaudējis acu gaismu, tomēr ir garā možs un kopā ar apsveicējiem vēlējas nodziedāt savu mīļāko dziesmu ‘Kur tu teici gailīti manu”. Apsveikt mūsu gaviļnieku bija ieradies arī Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, bet svinības iemūžināja televīzija „Dzintare”.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.