Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
24.04.2017 Autors: LNB

 
Avīze tapusi Liepājas pilsētas pašvaldības finansēta
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekta
„Iedegties cerībā – piedzīvot darbos!” ietvaros. 
 
2017. gada aprīlis
Nr. 2 (75) 
 
Sveicināti aprīlī – Sulu mēnesī! “Dvēseles veldzes dārza” birzī tek bērzu sulas, putni vītero uz nebēdu, kanālmala pilna dzeltenām māllēpju galviņām, birzī zied vizbuļi, pumpuri briest un gaiss smaržo! Dodiet ziņu Zandai un Jeļenai un brauciet baudīt šo skaisto laiku! Tūlīt sāksies lauku darbi, esam jau saplānojuši, kādā veidā viss notiks. Joprojām meklējam iespējas piesaistīt ziedotājus, lai Veldzes dārzā varam uzcelt mums tik nepieciešamo pagrabu. Meklējam arī arhitektu, jo nepieciešams izstrādāt vairākus projektus. Šovasar, LAT/LIT pārrobežu projekta ietvaros, Liepājā ir plānots uzstādīt vēl trīs taktilās kartes, lai neredzīgi cilvēki ar rokām var iztaustīt un izprast apkārtni, plānots arī izveidot koka laipu izejai uz jūru. Pievērsiet uzmanību pašvaldību vēlēšanām jūnija sākumā! Noteikti, Dievu lūdzot, mums tajās ir jāpiedalās,  jāatbalsta cilvēki, kuri rūpējas un aizstāv cilvēku ar invaliditāti vajadzības un intereses. Jāizvērtē, kāds atbalsts mums ir bijis no novadiem un pašvaldībām. Jābalso par tiem, kas reāli dara un ir mūs atbalstījuši, palīdzējuši, piemēram, Liepājas pilsētas dome, Aizputes un Kuldīgas novadu pašvaldības. Ja cilvēki dara un strādā, tad kāpēc kāds būtu jāmaina? Vismaz mans viedoklis tāds ir - lai strādā tālāk! Ja nedara, tad jāmaina. Bet to, protams, lems vēlētāji. Mēs varam pateikties Dzīvajam Dievam, ka mūs atbalsta arvien vairāk. Biedru skaits aug, nu jau esam vairāk kā 700. Dievs dod, ka varam visiem šiem cilvēkiem nodrošināt to palīdzību, kas nu kuram nepieciešama. Lai arī turpmāk varam darīt labas lietas, cits citu atbalstīt, rādīt labu priekšzīmi, ka ne viss ir naudā mērāms. Baudiet pavasara skaistumu, Dieva radīto dabu! Lai Dievs svētī, visu labu!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


Projektu  līdzfinansē Liepājas pilsētas pašvaldība.
Par saturu atbild Liepājas neredzīgo biedrība.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.