Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.04.2016 Autors: LNB

2016. gada aprīlis
Nr. 2 (69) 
 
Sveicināti jaukajā pavasarī! Gājputni atgriezušies mājās, gaiss pilns dažādām skaņām, zaļums spraucas no pērnās kūlas, pumpuri riešas, ūdeņi čalo un burzguļo. Mēs varam klausīties, kas var redzēt, arī redzēt, sasmaržot un izbaudīt Dieva doto dabas skaistumu. Mēs varam tikai priecāties, ka tās dažādību pie mums atklāj četri gadalaiki. Bet pavasaris ir īpašāks par īpašu, vismaz manā skatījumā. Viss mostas, sirdī tāds gaišums! Ja vēl tur ir Kristus gaisma, tad sirds ir pāri plūstoša pateicībā Dievam, mūsu Radītājam, ka viss tik skaisti veidots, ka arī mums ir iespēja sākt aktīvu darbību. Pateicoties atbalstītājiem, varam atsākt aktīvu darbu “Dvēseles veldzes dārzā”. Ziemas mēnešos turp braucām 2-3 reizes nedēļā, tagad jau katru dienu. Paldies Liepājas domes Sociālajam dienestam, ka viņi atbalsta sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu lauku vidē cilvēkiem ar invaliditāti. Lai nodrošinātu iespēju saturīgi pavadīt laiku Ziemupē, ir nepieciešami darbinieki, materiāli, līdzekļi, bet galvenais – jābūt cilvēkam, kuram tas ir vajadzīgs. Viss, kas tur top, tiek veidots cilvēku ar invaliditāti labā. Aicinām brīvprātīgos, kuri vēlas braukt pastrādāt un atpūsties uz Ziemupi. Priecājamies par šinī pavasarī saņemto  finansiālo atbalstu no A/S „Latvijas valsts meži” un nodibinājuma „Borisa un Ināras Teterevu fonds”. Esam uzrunājuši „Philip Morris Latvia”, ceram uz viņu atbalstu šogad. Arī „Lauku atbalsta dienestam” iesniegsim nelielu projekta pieteikumu.  Paldies par atbalstu un izpratni Aizputes novada domei, Kuldīgas novada domei! Arī uzņēmēji joprojām ir atsaucīgi un iesaistās. Darbs turpinās, interesenti joprojām tiek gaidīti ar saviem ierosinājumiem. Lai jums jauks un svētīgs pavasaris, lai Dievs svētī, visu labu!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.