Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.04.2016 Autors: LNB

Pateicoties A/S „Latvijas valsts meži” atbalstam, finansējumu saņēmis mūsu iesniegtais projekts „Sociālās palīdzības sniegšana”. No 1.aprīļa līdz 30. septembrim  sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē „Dvēseles veldzes dārzs” Ziemupē cilvēkiem ar invaliditāti piedāvāsim nodarbības “Dārza un lauku darbi”. Dārznieces Ināras vadībā tiks veikti teritorijas labiekārtošanas un dažādi dārza darbi. Mācīsimies sagatavot augsni un mēslot augus, izzāģēt zarus ogu krūmiem un augļu kokiem, kopt stādījumus, lai rudenī novāktu bagātīgu ražu. Izaudzētās ogas un dārzeņus kopīgi sagatavosim ziemai, no ražas tiks gatavotas dienišķās maltītes čaklajiem strādātājiem. Projekta mērķis - cilvēkiem ar invaliditāti nostiprināt pārliecību, ka viņi var apgūt jaunas prasmes un iemaņas, no ņēmēja kļūt par devēju – mācoties un strādājot, kopīgi veidot centru „Dvēseles veldzes dārzs”. 
Aktivitātē iesaistīsim 50 cilvēkus ar invaliditāti no Liepājas, Kurzemes reģiona, arī tālākām Latvijas vietām. Dalībniekiem tiks nodrošināts transports nokļūšanai uz nodarbībām Ziemupē un atpakaļ.
Atbalstu esam saņēmuši arī no nodibinājuma „Borisa un Ināras Teterevu fonds”. Projektā „Apgūsti amatu savas dzīves pamatu Liepājas Neredzīgo biedrībā”. Nodarbībās iesaistīsim cilvēkus ar dažāda veida invaliditāti, tai skaitā ģimenes ar bērniem, kā arī pensijas vecuma cilvēkus, vidēji 60 cilvēkus no Liepājas, Grobiņas, Nīcas, Aizputes, Durbes, u.c. vietām. 
Piedāvāsim ko vēl nebijušu – polimērmāla rokdarbu un tapošanas nodarbības. Tapošana ir ļoti sens adīšanas veids, kura pamatā ir dzijas cilpu mešana ap tapiņām. Strādājot ar polimērmālu, radošais process jums sagadās daudz patīkamu brīžu. Polimērmāls ir ļoti pakļāvīgs materiāls, no kura iespējams veidot rokassprādzes, gredzenus, kaklarotas, dažādus dekoratīvus elementus, lelles un daudz ko citu. Polimērmāla rokdarbus gatavosim 5 mēnešus – no aprīļa līdz novembrim, bet tapošanu varēs apgūt 6 mēnešus, arī no aprīļa līdz novembrim. Nodarbības notiks 2 reizes nedēļā, katrā grupā vidēji 6 dalībnieki.
Oktobrī un novembrī plānojam no izgatavotajiem darbiņiem izveidot ceļojošo izstādi-pārdošanu gan Liepājas Neredzīgo biedrībā, gan citās Liepājas biedrībās, apkārtējās pašvaldībās. 
Ja ir interese iesaistīties, piesakieties birojā pie Zandas, Jeļenas, vai Lilitas. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.