Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.04.2016 Autors: LNB

1. martā biedrībā darbu uzsākusi sociālā rehabilitētāja/psiholoģe – Iveta Lohanska. Ivetas darba laiks pirmdienās no 11.00-13.00, otrdienās no 12.00-16.00 un trešdienās no 12.00-16.00. Ja vēlaties ar viņu aprunāties par kādu jums svarīgu jautājumu, piesakieties birojā.
No 7.–11. martam biedrības semināru telpā tika rīkota cilvēku ar invaliditāti darināto rokdarbu izstāde. Interesentiem bija iespēja apskatīt un iegādāties nodarbībās tapušos rokdarbus. 
23. martā biedrībā notika Lieldienu pasākums biedriem un brīvprātīgajiem darbiniekiem. Klātesošos uzrunāja biedrības vadītājs Māris Ceirulis, Aigars Bušs nodeklamēja dzejoli “Dvēseles Lieldienas”, ar nelielu muzikālu priekšnesumu uzstājās mūsu darbinieki Dace Stieģele un Verners Šteinbergs. Noslēgumā baudījām tēju, kafiju un sarūpēto cienastu. Šajā dienā notika Lieldienu pasākums arī mūsu biedrības darbiniekiem un biedriem Kuldīgā.
Jau martā esam atsākuši aktīvāk braukt uz Ziemupi, lai naskāk ķertos pie darbiem rehabilitācijas un izziņas centrā „Dvēseles veldzes dārzs”. Sanitārā mezgla ēkā vēl notiek būvniecības darbi, bet rosību dārzā un centra apkārtnē tas nekavē. 
Ziemupē īpašs notikums - paldies  tiem, kas noziedoja mums trušus!, vienai trusenītei piedzimuši bērniņi, izskatās, ka to ir vairāk par desmit, tāpēc ar steigu gādājam jaunus trušu būrus. 
Esam uzcēluši siltumnīcu, turpinās darbs Sajūtu parkā, tur vēl daudz darāmā. Jau pieteikušies pirmie šī pavasara talcinieki – Bruņoto spēku vīri un pansionāta „Iļģi” darbinieki, arī skolas izrāda interesi par piedalīšanos sakopšanas darbos mūsu centrā. Mūsu centrs ir sociāls objekts, kur iesaistīties var visdažādākie cilvēki, ne tikai cilvēki ar invaliditāti. Tie, kuri saprot, ka tā ir iespēja darīt labu, palīdzēt un sniegt atbalstu, nāk un piedalās. 
Visus interesentus laipni aicinām pieteikties braucieniem uz „Dvēseles veldzes dārzu” - strādāt, atpūsties, baudīt dabu un kopā būšanu, pielikt savu roku centra labiekārtošanā un dārza darbos. Zvaniet Kristīnei - tālr. 20208407.
16.,17. aprīlī mūsu biedrības un LNSK “Ezerkrasts” pārstāvji Alūksnē piedalījās šaudauna sacensībās, šoreiz gan bez godalgotām vietām.
Aprīlī garo rehabilitācijas kursu pabeidza jau otrā grupa no Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centra. Paldies vadītājai Natālijai Aprānei par atbalstu un izpratni, ka arī reģionos ir ļoti vajadzīgi šādi rehabilitācijas pakalpojumi. Cilvēki, kuri piedalījās, ir ļoti apmierināti un gandarīti par rezultātiem, par saņemtajiem rehabilitācijas pakalpojumiem, par to, ka viņi varējuši vairāk apzināties savas spējas, prasmes un iemācīties daudz ko jaunu. Bija gadījumi, kad cilvēki teica – nē, nē, es datoru nē, es neredzu, es nevaru!, bet Vernera Šteinberga vadīti un mācīti, soli pa solītim, nezināmais tika apgūts, daži pat iegādājušies personīgai lietošanai datorus. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.