Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
15.04.2014 Autors: LNB

SPORTA KLUBA „EZERKRASTS” ZIŅAS
Sagatavoja Artūrs Līvmanis 
14. martā Liepājas Neredzīgo biedrības sporta klubs „Ezerkrasts” svinēja divdesmito jubileju. Uz pasākumu ieradās pārstāvji no Liepājas Sporta pārvaldes, pārstāvji no Daugavpils sporta kluba „Elpa” un Latvijas Neredzīgo sporta savienības.
Dalībniekus uzrunāja biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis, ciemiņi no Daugavpils un Rīgas. Sporta klubs dāvanā saņēma neredzīgo futbola bumbu un LNSS kausu par piedalīšanos LNSS rīkotajos čempionātos. Tika sveikti aktīvākie sporta kluba dalībnieki, bet ar nelielu koncertu uzstājās biedrības biedri. Pēc koncerta baudījām kopīgu jubilejas mielastu. Pēc pusdienām pasākuma dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par sportu, piedaloties viktorīnā. Atbildot pareizi uz jautājumiem, dalībnieki balvās saņēma mazas šokolādes medaļas.
15. martā sporta kluba „Ezerkrasts” pārstāvji devās uz Cēsīm, lai piedalītos LNSS rīkotajā šaudauna čempionātā. Mūsu klubu pārstāvēja Ivars Starks, Artūrs Līvmanis, Lilita Štefaņuka, Raimonds Briežkalns un Aigars Bušs kā mūsu treneris. Cēsu posmā 5. vietu izcīnīja Lilita Štefaņuka, Raimonds Briežkalns - 7. vietu, Artūrs Līvmanis - 9. vietu un Ivars Starks – 11. vietu. Par turnīra uzvarētāju kļuva Ziedonis Mazurs no Cēsīm. Nākamais šaudauna posms notiks Liepājā no 9. līdz 11. maijam, kurā piedalīsies pārstāvji no visas Latvijas. 
22. martā Rīgā notika LNSS kongress, kurā līdzšinējā valde atskaitījās par četru gadu darbu. Kongresā piedalījās pārstāvji no Liepājas, Cēsīm, Daugavpils un Rīgas, kā arī no Alūksnes. Pēc valdes atskaites tika ievēlēta jaunā LNSS valde. Jaunajā valdē tika ievēlēti pārstāvji no Rīgas, Liepājas un Daugavpils. LNSS valdē tika ievēlēti Edgars Kļaviņš, Aleksejs Korsaks, Raimonds Briežkalns, Artūrs Līvmanis un Gļebs Ļepskis. Par jaunās valdes prezidentu ievēlēja Gļebu Ļepski, bet par ģenerālsekretāru Raimondu Briežkalnu.”
 
LNSK „EZERKRASTS” PASĀKUMU PLĀNS
 Aprīlis
15. Šauduns (LNSK „Ezerkrasts”)
22. Darts (Liepājas atklātais čempionāts)
Maijs
1. Novuss (dubultspēles)
9.,10.,11. Šaudauns (LNSS)
13. Galda hokejs
27. Tandēmu riteņbraukšana (LNSK „Ezerkrasts”)
Jūnijs
2. Šahs
17. Šaudauns (LNSK „Ezerkrasts”)
20. Pārgājiens (LNSK „Ezerkrasts”)
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.