Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
15.04.2014 Autors: LNB

JOKI PAR KAĶIEM
Kas jāprot katram sevis cienošam kaķim:
1. Sēdēt uz tikko izgludinātas veļas.
2. Pārbaudīt atnestās somas.
3. Atvērt kādu no maisiņiem, pie reizes pusi somas satura izgāžot uz grīdas.
4. Spēlēties ar gulošu saimnieku pēdām.
5. Vienu uz palodzes stāvošu augu sabradāt, bet otru - apēst.
6. Klusi sēdēt skapī, kad viņu sauc.
7. Aizņemt vienīgo brīvo krēslu. 
8. Ar nagiem ieķerties tikko nopirktās zeķbiksēs.
9. Noslaucīt savu pēcpusi paklājā.
10. Apvainoties uz visiem.
 
Galvenā atšķirība starp cilvēkiem un mājdzīvniekiem ir tā, ka mājdzīvnieki savās mājās netur cilvēkus. Lai gan kaķi šim apgalvojumam varētu arī nepiekrist.
 
PĀRDOMĀM
Reiz skolnieks teica skolotājam: „Tu tāds gudrs. Tev vienmēr ir labs garastāvoklis un Tu nekad nedusmojies. Palīdzi arī man tādam kļūt!”
Skolotājs piekrita un lika skolniekam atnest kartupeli un caurspīdīgu maisiņu.
- Ja tu uz kādu sadusmosies un turēsi ļaunu prātu, teica skolotājs, tad paņem šo kartupeli. Uz vienas puses uzraksti savu vārdu, uz otras puses tā cilvēka vārdu, ar kuru bija konflikts, tad ieliec kartupeli maisiņā.
- Un tas ir viss?, neizpratnē jautāja skolnieks.
- Nē, atbildēja skolotājs. - Tev vienmēr šis maiss jānēsā līdzi. Un katru reizi, kad Tu uz kādu apvainosies, ieliec maisā jaunu kartupeli.
Skolnieks bija ar mieru. Pagāja laiks, un maiss kļuva diezgan smags. To tiešām nebija ērti vienmēr nēsāt līdzi. Pie tam, pirmais tajā ieliktais kartupelis jau sāka bojāties - tas pārklājās ar pretīgu, glumu kārtiņu, sāka dzīt asnus un izdalīt riebīgu smaku.
Skolnieks atnāca pie skolotāja un teica: „To jau vairs nav iespējams nēsāt līdzi! Piedāvā man ko citu!”
Bet skolotājs atbildēja: „Tas pats notiek arī tavā dvēselē. Kad tu uz kādu dusmojies, apvainojies, tad tavā dvēselē veidojas smags akmens. Vienkārši tu to neievēro. Pēc tam šo akmeņu kļūst vairāk un vairāk. 
Rīcība pārvēršas paradumā, paradums - raksturā, kurš izdiedzē smirdošus asnus. Par šo smagumu gan ir viegli aizmirst, jo tas taču ir pārāk smags, lai to visu laiku nēsātu līdzi. Bet smaka paliek... 
Es tev devu iespēju šo visu procesu pavērot no malas. Katru reizi, kad tu nolemsi apvainoties vai, tieši otrādi, apvainot kādu citu, padomā, vai tev šis akmens ir vajadzīgs.”
 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.