Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
26.04.2013 Autors: LNB

2013.gada aprīlis
Nr.2 (51) 
 
Sveicināti pavasarī! Šogad ir gluži kā tajā pasakā, kur ziema ar pavasari cīnījās, un neļāva tam atnākt! Ticu, ka drīz atnāks laiks, kad varēsim pilnībā baudīt saulītes siltumu un skaisto dabu. Savukārt mūsu darba gaitas rit ļoti aktīvi, bez aizkavēšanās. Projekti turpinās. Strādājam pie jaunu finanšu līdzekļu piesaistes, lai nebūtu tā, ka vienam projektam beidzoties, tiek pārtrauktas nodarbības un apstājas citi darbi. Tas nav pārāk iepriecinošs brīdis, jo nevalstiskās organizācijas būtība diemžēl ir tāda, ka nav stabils budžets, ar ko varētu droši rēķināties, darot nozīmīgās un svarīgās lietas. Bet no otras puses, tādējādi mums vienmēr jābūt modriem, dzīviem, praktiskiem un aktīviem, lai saredzētu cilvēku vajadzības un meklētu finansiālu un cita veida atbalstu. Līdz šim, kopš 15 gadus vadu šo organizāciju, mums, visai komandai, tas ir izdevies. Novērtējam un sakām paldies arī par jūsu atbalstu, praktisko iedrošinājumu, lūgšanām, aizlūgšanām un padomiem. Pateicamies arī par kritiku, kas dažreiz vajadzīga - ja vien tā uz labu vērsta, ne naida pilna. Protams, pateicamies visiem saviem sadarbības partneriem, kuri mums ļāvuši projektus īstenot. Īpaši Liepājas pilsētas domei, Seska un Ansiņa kungam, viņu komandai par sniegto atbalstu. No abiem šiem vīriem esmu saņēmis uzaicinājumu aktīvāk iesaistīties pilsētvides sakārtošanā, lai tā būtu pieejama visiem cilvēkiem un atbilstu universālā dizaina principiem, kā arī sociālās drošības un labklājības jomas uzlabošanā, NVO un cilvēku ar invaliditāti atbalstīšanā, viņu dzīves uzlabošanā, un līdzdarbībai dažādās citās jomās, kuras svarīgas liepājniekiem un Liepājai. Esmu piekritis uzaicinājumam būt par Liepājas partijas deputāta kandidātu pašvaldības vēlēšanās. Biedrībā joprojām gaidām jūsu priekšlikumus, ierosinājumus, atsaucību. Paldies visiem, lai Dzīvais Dievs jūs svētī, vada un sargā! 

Māris Ceirulis, Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.