Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
24.04.2012 Autors: LNB

2012.gada aprīlis
Nr.2 (45)
 
Sveicināti pavasarī!

Dienas paliek aizvien siltākas, drīz klāt skaistais ziedonis. Martā un aprīlī bijuši dažādi svarīgi notikumi. Biedrībā jau esam ap 50 darbinieki. Tātad - nopietns darba devējs cilvēkiem ar invaliditāti, gatavs rūpēties par citu grūtdieņu vajadzībām. Pateicoties Eiropas atbalstam, martā bijām Dānijā. Paskatījāmies, kā tur strādā ar cilvēkiem, kam nepieciešama palīdzība. Galvenā atziņa pēc brauciena – mēs esam uz pareizā ceļa, tas, ko šobrīd darām, ir pareizi. Mēs darām daudz, strādājam vienotam mērķim. Cilvēkam ir svarīgi, lai viņš palīdzību saņemtu īstā laikā, īstā vietā un pareizā daudzumā. Mūsu valstī ir noteiktas stundas rehabilitācijai, bet mūsu organizācijā tā nav – nevienu cilvēku neesam raidījuši prom, kaut arī viņam visas projekta vai valsts rehabilitācijas stundas ir beigušās. Varam būt priecīgi un pateicīgi, ka mums tāda iespēja ir. Tuvākajā laikā turpināsim darbu pie mūsu pašu darba un piedāvāto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas. Esam pieaicinājuši vairākus ekspertus, kuri mums palīdzēs. Aktīvi sākusies Dvēseles veldzes dārza iekārtošana. Norisinās remontdarbi, ar arhitektiem pārrunājam ēkas plānojumu un iekārtojumu. 27.aprīlī Ziemupē, topošajā centrā, rīkosim talku. Interesentus aicinām piedalīties. Priecājamies par visu, ko varam darīt. Paldies visiem atbalstītājiem, paldies dzīvajam Dievam. Nesen atzīmējām Kristus augšāmcelšanās svētkus. Es domāju, ka neviens nevar teikt, ka viņš nekad nav grēkojis. Bet mums ir iespēja nākt pie Kristus un teikt: „Kungs Jēzu Kristu, piedod, ka Tev bija jāmirst manā vietā. Un pateicība Tev, lielais Dievs, ka Tu esi augšāmcēlies, ka Tu man dod mūžīgo dzīvību un tāpat ikvienam, kas Viņu ar pateicību pieņem!”
Lai jums svētīgs šis laiks! 
 
Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.