Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
18.04.2011

 Sveicināti aprīlī! Gadalaiki mijas, nesen likās - sniegs nemaz nenokusīs, bet drīz ābeles būs pilnos ziedos. Jūnijā gaidāms liels notikums – atzīmēsim Latvijas Neredzīgo biedrības 85. un Liepājas Neredzīgo biedrības 55. jubileju. Pagājis ilgs laiks, veidojot, vadot organizācijas cauri dažādiem laikiem, arī smagajiem 90.tajiem, kad biedrība bija uz sabrukuma robežas. Visiem kopā izdevās to novērst, izdevās pagriezt organizāciju uz attīstības pusi. Daudzi tā arī saka: „Krīze ir medaļa ar divām pusēm.” Jā, tā bieži noved cilvēkus un uzņēmumus bankrotā, bet pastāv iespēja izvērtēt esošo, būt gataviem pārmaiņām, izstrādāt rīcības plānu un sekmīgi turpināt darbu. Ar jaunām idejām, citu attieksmi un mērķtiecīgu darbu. Jāatzīst, mums tas izdevies. Plānojam, kā šos svētkus nosvinēt, arī jūs variet izteikt savus priekšlikumus! Klāt Lieldienas! Ir brīdis, kad cilvēki koncentrējas uz garīgām vērtībām, apzinās savu grēcīgumu, niecību mūžības un pasaules priekšā. Lieldienās ikvienam ir izdevība izvērtēt dzīvi, pārdomāt tās jēgu, mērķi un to, kas būs pēc tam. Lieldienās Jēzus Kristus atdeva Savu dzīvību. Trīs dienas un naktis bija pilnīgs klusums, valdīja neziņa. Trešā dienā Viņš bija augšāmcēlies. Kaps palika tukšs! Tika uzvarēta nāve un elle! Ikviens, kas nāk pie Dzīvā Dieva Dēla saņem glābšanu, mierinājumu un iedrošinājumu. Ir drošība, ka Dievs Tēvs viņus neatstās. Pavasaris ir skaists laiks. Mazais asniņš lien no zemes ārā, rosās dzīvība. Lai tas ir atgādinājums, ka mums visiem tiek piedāvāta brīnišķīga dzīve un dzīvība šeit un mūžībā. Lai patiesi Dzīvais Dievs svētī un piepilda katra cilvēka vajadzības Kristū Jēzū! Lai neviens neatstumtu lielo Dieva mīlestību, lai neviens neatraidītu Dieva Dēlu, lai neviens neiedomātos būt tik augstprātīgs un lepns, teikdams: „Man neko nevajag, es pats tieku galā!” Bet, ko tu darīsi pēcgalā? Nav atbildes? Jēzus Kristus uz to atbild: „Kas pie Manis nāks, to Es patiesi neatraidīšu. Kam ir Dēls, tam ir mūžīgā dzīvība. Neviens netiek pie Tēva, kā vien caur Mani.” Lai Dievs svētī, ka mēs nāktu pie dzīvā Dieva caur Jēzu Kristu un atgūtu savas pirmtiesības būt atkal paradīzē kopā ar Dievu!
Māris Ceirulis
LNB valdes priekšsēdētājs


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.