Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
18.04.2011

 Emīls Kremers

„Atvērtās acis”

2.turpinājums
Sātana vara un viltība.
Acu diagnostika
Nu jau daudzviet ārstniecības iestādēs tiek piedāvāta jauna diagnostikas metode – „acu diagnostika”. Slimnieka diagnoze tiek noteikta, ielūkojoties viņam acīs. Šī metode balstās uz gaišredzības pamata. Daudzi slimnieki ļoti vieglprātīgi, nejautājot Dievam, bieži dodas pie tāda acu diagnostiķa un ļauj sev acīs izlasīt slimību. Nejautājot, vai tam ir zinātnisks pamatojums, vai arī tiek pielietoti spiritiski līdzekļi. Šie diagnostiķi savu spēku ņem no tumsības avota. Nemeklējot palīdzību pie īstiem speciālistiem, acu diagnostika noved dēmoniskā saistībā.
Homeopātija
Neskaitāmi slimnieki savās slimībās meklē palīdzību pie homeopātiem. Homeopātijas „zinātni” dibināja Samuels Hanemans (1755 -1843), caurkritis medicīnas students Vācijā. Viņa mācība ir dibināta uz austrumzemes filozofiju, kurā savukārt ietilpst hinduisms, budisms un astroloģija (viltus zinātne, kas pareģo cilvēku likteņus pēc zvaigžņu un planētu stāvokļa viņu piedzimšanas stundā).
Medikamenti galvenokārt tiek gatavoti zem zināmas zvaigznes, tā iegūstot attiecīgu formulu. Šajā zinātnē darbojas ļoti daudz svešu elementu un spēku, kam nav nekā kopēja ar dievišķām lietām un medicīnu. Arī apustulis Pāvils vēstulē kolosiešiem 2:8 brīdina ar šo filozofiju neielaisties nekādos sakaros. Homeopātiskie ārsti savus pacientus izmeklē ar ļoti apšaubāmiem spiritiskiem paņēmieniem, tādā veidā novedot savus pacientus velna valgos.
Astroloģija
Daudzi cilvēki iet pie astrologiem, lai ar horoskopa palīdzību uzzinātu savu nākotni. Astroloģija nav zinātniski pamatota, kā astronomija – zvaigznāju pētniecība. Astroloģija ir okulta zinātne, pārņemta no senām pagānisma zemēm, tā pēta cilvēka likteni zvaigznēs. Tas ir zināms zīlēšanas veids, ar ko dvēseles tiek novestas velna valgos un pakļautas Dieva tiesai.
Astroloģija ir viens no lielākiem sātana pievilšanas līdzekļiem, kas noslēpta zem it kā zinātnes apsega. Astroloģija savā dziļākā būtībā ir dēmoniska. Seni dokumenti liecina, ka astroloģija bija pazīstama jau 2000 gadus pirms Kristus. Vēlāk tā lielu uzplaukumu piedzīvoja Babilonā, Sīrijā, Ēģiptē, Romā, tad izplatījās Eiropā.
Kādu laiku astroloģija caur kristietību tika gandrīz pilnīgi apkarota, bet pēc pirmā un otrā pasaules kara atkal no jauna piedzīvoja lielu uzplaukumu. Šī mācība Dieva Vārdā ir nosodīta un aizliegta, jo satur zīlēšanas un spiritiskus garus (Jes. 47: 12-15).
Hipnoze
Modernā cilvēce lielos apmēros ir sākusi nodarboties ar hipnozi, ar kuras palīdzību cilvēki tiek ievadīti miega stāvoklī. Hipnoze tiek pielietota it kā slimību ārstēšanai. Tā tiek ārstēti nervu slimības, bezmiegs, alkoholisms, u.c. Cilvēks, nākot saskarē ar hipnozes varu, dabū smagu dvēseles traumu un dēmonisku saistību, kura caur hipnotizētāju, ar spiritiskiem un okultiem spēkiem, tiek pārnesta uz viņu.
Hipnoze ir visiedarbīgākais līdzeklis, kas atver durvis visiem ļauniem gariem, jo izslēdz cilvēka gribu un saprātu. Pietiek cilvēkam aiz ziņkāres vai intereses piedalīties šādos seansos, lai viņš dabūtu garīgu netīrību. Aiz hipnotizētāja stāv spiritiski spēki un okulto spēku izstarojumi, kuru pamatā savukārt ir magnētisms. Tā pirmavots meklējams vecā pagānu vēsturē Āzijā un Indijas filozofijā.
Joga
 Ļoti izplatīta mūsdienās ir joga un tās mācība. Ar pašiedvesmas, meditācijas un vingrinājumu palīdzību cilvēks panāk pilnīgu varu pār savu „es”, ķermeni un dvēseli.
Cilvēki apgalvo, ka, praktizējot jogas vingrinājumus, tie kļuvuši veselāki. Bet joga ir bīstama cilvēku dvēselei. Daudziem nav zināmas šīs prakses sekas. Klusu vingrinājumu aizsegā tiek panākta tumšo spēku iedarbība, un cilvēks nokļūst neredzamo dēmonu garu iespaidā.
Visi, kuri saistīti ar okultiem gariem, viegli pakļaujas un top pievilti. Indijas gars caur jogu atrod atvērtas durvis un piekritējus visā pasaulē. Tādēļ brīdināsim ļaudis no jogas un vedīsim tos pie krusta, kur Tas Kungs arī šos austrumzemju dēmonus ir uzvarējis.
Akupunktūra
Šo metodi var pielietot katrs, arī bez medicīnas izglītības. Ar pirkstu spiedienu, atsevišķos punktos kāju pēdās, tiek it kā atrasti galvenie nervi, kuri skar cilvēka iekšējos orgānus. Lai šos punktus iespaidotu ir trīs paņēmieni: viegli masējoši, vidēji stipri un ļoti stipri spiedieni ar īkšķa palīdzību. Zināmos gadījumos, tas it kā tiešām palīdz - kā jau pie visām okultām izdarībām.
Akupunktūras sākums meklējams senatnē, un tas galvenokārt balstās uz jogu un pašiedvesmu. Ja jau joga sevī slēpj spiritiskus, dēmoniskus spēkus, tad cilvēki, kas ar šīm lietām nodarbojas, nevar palikt velna varas neskarti. Sātana viltīgā metode guvusi lielu piekrišanu arī pie lētticīgiem draudzes locekļiem kristīgās draudzēs.
Adatu terapija
Šī metode tika pielietota Ķīnā 3000 gadus pirms Kristus. Terapija pamatota ķīniešu filozofijā, jo ķermenī esot apmēram 365 – 380 nervu punkti, kuri tad ar adatu palīdzību tiek skarti. Tomēr jāsaka, ka šiem punktu meridiāniem nav nekā kopēja ar nervu sistēmu un asins vadiem. Paši ķīniešu ārsti atzīstas, ka šai adatu terapijai vēl nav atrasts zinātnisks pamatojums.
Pakļaut sevi adatu terapijas inspirējošam spēkam ir tikpat bīstami kā pielietot citas līdzīgas okultas ārstēšanas metodes. Galējais iznākums ir viens – velna valgi.
Mūna kustība
Mūna kustību dibināja kāds vīrs vārdā Mūns Dienvidkorejā, savu piekritēju vidū saukts par „Mesija”. Mūns ir valdnieks pār savu piekritēju psihisko un garīgo pasauli.
Viņu mērķis ir vienot ticīgos visā pasaulē. Mūna kustība ir tipiska maldu mācība. Matēja evanģēlijā 24:5 Jēzus sacīja - beigu laikā daudzi nākšot un Viņa vārdā sacīs: „Es esmu Kristus”, kas daudzus pievils.
Pasaulē ir vairāki miljoni kustības piekritēji. Izraēlā un Austrijā šī kustība ir aizliegta. Tā raksturīgākās iezīmes ir gaišredzības un spiritisma izpausmes. Mūnisti ar savu stingro dzīves veidu grib iznīcināt sātanu, bet caur otro mesiju, kurš jau esot nācis, nodibināt vispasaules kristietību, un ar miljons eņģeļu palīdzību uzcelt Dieva Valstību zemes virus.
Ārēji mūnisti ir ļoti svēti – nedzer, nesmēķē, nedejo, stingri kontrolē intīmo dzīvi. Laulības partnerus izvēlas kustības vadonis pēc fotogrāfijām. Pāri masveida kāzās tiek iesvētīti kopdzīvei. Mūnam pieder lieli uzņēmumi, tādēļ viņš ir ļoti bagāts, bet ar Dienvidkorejas prezidentu - laipnās un draudzīgās attiecībās.
(Turpinājums sekos)
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.