Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
20.02.2017 Autors: LNB

2017. gada februāris
Nr. 1 (74)
 
Sveicināti! 
Brīnišķīgi atkal tikties jaunā gadā, lai katram Dieva miers un Dieva svētība caur Jēzu Kristu, un arī gudrība šīs dienas saprātīgi vadīt un būt par svētību savam tuvākajam. Janvāris un februāris ir laiks, kad vēl daudz nezināmā - projekti beigušies, pašvaldību finansējums beidzies, bet, paldies Dievam, pārrāvums mūsu darbībā nav bijis ne brīdi. Notiek visas nodarbības, cilvēki brauc darboties “Dvēseles veldzes dārzā”. Priecājamies par jauno autobusu, vienā braucienā tagad varam pārvadāt 16 cilvēkus. Paldies Arnim, kurš rūpējas par busiņu! Tas tomēr ir lietots un prasa īpašu attieksmi. Šogad turpināsim sadarbību ar Liepājas Sociālo dienestu, kurš atbalstīs vairāku nodarbību norisi biedrībā, un Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centru, un tā jauno vadītāju Lilitu Kļaviņu, kas aktīvi iesaistījusies mūsu kopējā darbā. Viņa jau ciemojusies pie mums biedrībā un centrā “Dvēseles veldzes dārzs”, apskatījusi visu, kas šeit notiek un izzinājusi, ko varam piedāvāt citiem cilvēkiem ar invaliditāti. Šobrīd, ar daļēju fonda Ziedot.lv atbalstu,  remontējam biedrības telpas - mezglošanas nodarbību un tiflotehnikas kabinetus, veidojam dušu un tualeti. Sieviešu labierīcībās pēc remonta varēs iebraukt arī ar ratiņkrēslu. Tuvojas pašvaldību vēlēšanas. Aicinu atbalstīt tos, kuri patiešām reāli palīdz mums - cilvēkiem ar invaliditāti, bet neklausīties skaļos un tukšos solījumos. Solījumiem jābūt reāliem, saprotamiem un izpildāmiem. Līdz šim mums ir bijusi veiksmīga sadarbība ar esošo Liepājas domi, Aizputes un Kuldīgas pašvaldībām, tāpēc vērtēsim un atbalstīsim tos, kuri izprot mūsu vajadzības. Paldies par sadarbību, lai Dievs svētī un ir dvēseles miers!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.