Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
09.02.2016 Autors: LNB

11. janvārī biedrībā sākās jauna garās sociālās rehabilitācijas grupa cilvēkiem ar redzes traucējumiem. 
Turpinās Liepājas Sociālā dienesta atbalstītās nodarbības – klūdziņu pīšana, floristika, ādas apstrāde un mūzikas terapija. Šīs nodarbības ir ļoti pieprasītas, tāpēc pašreiz brīvu vietu nav, interesentus uz nodarbībām pierakstām rindā. 
Notiek datoru apmācības, mezglošanas nodarbības, pieejama trenažieru zāle. Ceturtdienās plkst. 11.00 piedāvājam tematiskās nodarbības – mūzikas klausīšanos, dziedāšanu un dažādas citas radošas nodarbes, kuras vada mūsu jaunā darbiniece Lilita Kaupuža. 
Trešdienās plkst. 9.00 notiek saskarsmes grupiņa, kuru vada Māris Ceirulis, tajā tiek pārrunāti dažādi garīgi jautājumi.
Neskatoties uz to, ka nav atvēlēts finansējums, cilvēkus vedam uz „Dvēseles veldzes dārzu” Ziemupē. Darbošanās notiek otrdienās, trešdienās un ceturtdienās ar palikšanu pa nakti. Par ēdināšanu gan ir līdzmaksājums – katra ēdienreize 1 eiro. 
18. janvārī biedrībā viesojās Latvijas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētāja Svetlana Sproģe un galvenā grāmatvede Modrīte Johansone. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.