Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
05.02.2015 Autors: LNB


2015. gada februāris
Nr. 1 (62) 
 
Sveicināti!  Patīkami, apzināties, ka veiksmīgi realizēts projekts „Esi aktīvs un iesaisties”, cilvēki ir pateicīgi un priecīgi. 27. janvāra noslēguma pasākumā projekta dalībnieki novērtēja projekta norisi, kā paši smējās, uz 10 ar plusu. Ir gan viens liels „bet” - projektam ir gan sākums, gan noslēgums, bet paliek jautājums: „Kas būs tālāk? Vai viss beidzies, vai būs turpinājums?” Mūsu atbildība kā organizācijai ir nodrošināt, lai nodarbības notiek arī turpmāk. Šajā gadā ceram, ka darba turpināšanai izdosies piesaistīt finansējumu no pašvaldībām un sociālajiem dienestiem. Joprojām turpinās renovācijas darbi centrā „Dvēseles veldzes dārzs”, ļoti ceram pavasarī remontdarbus pabeigt. Turpinām piesaistīt līdzekļus darbu veikšanai “Dvēseles veldzes dārzā”, ir atvērts ziedojumu tālrunis, par kuru jūs jau droši vien esat lasījuši. Ja kādam ir iespēja, gribēšana un varēšana, tad droši zvaniet - nauda aizies tieši šim mērķim. Rehabilitācijas un izziņas centru „Dvēseles veldzes dārzu” mēs varam izveidot tikai un vienīgi kopīgiem spēkiem - biedri, brīvprātīgie, atbalstītāji, uzņēmēji, fondi, biedrības, pašvaldība. Ceram, ka nākotnē valsts institūcijas deleģēs mums rehabilitācijas sniegšanas funkcijas, un varēsim nodrošināt centra darbību ilgtermiņā. Vēlamies, lai cilvēki ar invaliditāti varētu saņemt rehabilitāciju lauku vidē, lai zinātu, ka ir vieta, kur aizbraukt atpūsties, strādāt, saņemt rehabilitācijas pakalpojumus, kur varētu pielikt savu roku, lai vide kļūtu košāka un drošāka. Caur došanu paši cilvēki kļūtu labāki, viņi justu gandarījumu par iespēju dot. 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.