Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
19.02.2014 Autors: LNB

PAZIŅOJUMI
Biedrības biedri, kuri maijā vēlas doties ekskursijā uz Rīgu, var pieteikties pie Kristīnes Petrovicas vai pa tālruni 20208407.
 
Tos, kuriem ir nepieciešamība pēc dzīvojamās platības, aicinām savlaicīgi pieteikties. Neredzīgo biedrības īpašumā ir ēkas Dunikas ielā 1 un 3, un Krūmu ielā 28, kuras pārvalda SIA „Liepājas pērkonīte”. 
 
LNSK „EZERKRASTS”PASĀKUMU PLĀNS 
FEBRUĀRIS, MARTS
Februāris
18. 100 lauciņu dambrete (Liepājas atklātais čempionāts)
25. Domino (Liepājas atklātais čempionāts)
Marts
11. 64 lauciņu dambrete (Liepājas atklātais čempionāts)
18. Galda teniss (vienspēles) (Liepājas atklātais čempionāts)
25. Galda futbols (Liepājas atklātais čempionāts)
Aprīlis
1. Airēšana (Liepājas atklātais čempionāts)
15. Šaudauns (LNSK „Ezerkrasts”)
22. Darts (Liepājas atklātais čempionāts)
 
„Rosme” aicina uz ilgtspējības tīklu jeb tamborēšanas akciju
(vairāk lasiet Anitas Zvirgzdes publikācijā izdevumā „Rosme”)
Latvijas Neredzīgo biedrība iesaistījusies Rīgas sociālo tīklu projektā, kura ietvaros oktobrī tiks atklāta izstāde. Tajā tiks izstādīti arī Dainas Taimiņas - latviešu matemātiķes, matemātikas vēsturnieces un mākslinieces, kas strādā Kornela Universitātē ASV un ir slavena ar saviem tamborētajiem hiperboliskās plaknes modeļiem, un Latvijas rokdarbnieču tamborētie 3 dimensiju objekti. 
Aicinām no visām Latvijas pilsētām pieteikties tamborētājus, kuriem ir interese iesaistīties šajā interesantajā projektā. Sīkāk par to, kas, kad un kā būs jādara, lasiet jau nākamajā „Rosmē” vai jautājiet sev tuvākajā TO. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.