Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
13.02.2012 Autors: LNB

2012.gada februāris
Nr.1 (44)
 
 
Sveicināti Jaunajā 2012. Dieva žēlastības gadā!

Bieži vien cilvēki domā, ka gads būs šāds vai tāds. Svētajos Rakstos Jēzus Kristus ir teicis: „Es jums pasludinu Dieva žēlastības gadu!” Ja staigājam un dzīvojam Dieva žēlastībā, un Kristus vadībā, tad gads būs svētīts, Dieva vadīts un virzīts. Tas būs ar drošības sajūtu - lai arī kādi notikumi norisinās pasaulē, un tieši vai netieši skar mūs, tomēr mēs varam saglabāt mieru, jo zinām, ka šeit mūžīgi nepaliksim. Kristus mums ir sagatavojis ceļu atpakaļ pie Dieva Tēva.
Gribu visus mūsu biedrus, lasītājus un klausītājus brīdināt par briesmīgo pasaules kultūru, ko tagad uzspiež arī Latvijai. Visapkārt tiek runāts par Pūķa gadu, tiek piesaukts pūķis. Cilvēki neizprot šo jautājumu. Es vēlos, lai Dievs mums atdara acis un palīdz saprast to, kas teikts Bībelē, Jāņa Atklāsmes grāmatā, 12. nodaļā 9. pantā: „Šis pūķis, vecā čūska, to sauc par velnu un sātanu, kas pieviļ visu pasauli.” Tas ir pretinieks dzīvajam Dievam Kungam Jēzum Kristum. Viņš pieviļ visu pasauli. Nepiesauksim, nepielūgsim un negodināsim, bet dosim godu dzīvajam Dievam. Uz to es aicinu ikvienu lasītāju un klausītāju. Lai Dievs palīdz!

Biedrībai šis gads būs rosīgs. Esam saņēmuši finansējumu no Eiropas Sociālā fonda diviem projektiem – vienā no tiem dosim jaunas iespējas darboties senioriem un cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, otrā mēs paši, biedrības darbinieki, apgūsim jaunas zināšanas un pieredzi. Esam pateicīgi Liepājas domei, ka arī tās finansējums biedrības darbam saglabāts iepriekšējā gada līmenī. Tāpat Liepājas Sociālais dienests atbalstīs mezglošanas un klūdziņu pīšanas pulciņu vadītāju darbu. Tas nozīmē, ka pašvaldība ir novērtējusi mūsu darbu, esam pierādījuši ar saviem darbiem, ka palīdzam daudziem cilvēkiem, ka mēs esam vajadzīgi. Lai Dieva svētīts jums šis laiks!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs  


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.