original text size text size big very big text size green text on yellow background black text on white background white text on black background black text on yellow background yellow text on black background        
Submenu
Poll

During renovation of streets In Liepaja, raised guidelines are deposited into the sidewalks in order to aid visually impaired people with getting around.

Read survey results
Contacts
Address:
Ganību street 197/205 Liepaja,
LV – 3407

Phone:
+371 63431535,
+371 22007874

Fax:
+371 63407115

E-mail:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

map image Apskatīt kartē

Banners

Liepājas Neredzīgo biedrībā jau vairāku gadu garumā, pateicoties dažādiem finansiāliem atbalstītājiem, notiek dažādas nodarbības. Cilvēkiem ar invaliditāti piedāvājam iesaistīties ādas apstrādes, floristikas, mezglošanas un pīšanas nodarbībās, kurās pasniedzēju vadībā tiek apgūtas iemaņas dažādu dekoratīvu un praktisku izstrādājumu veidošanā. Esam priecīgi piedāvāt Jums cilvēku ar invaliditāti veidotos rokdarbus.

Katalogā redzami ir rokdarbu paraugi. Katrs šis darbiņš ir individuāls un neatkārtojams, bet Jums būs priekšstats par to, cik skaistus rokdarbus veido mūsu cilvēki.

Vairumam no tiem ir pieejami dažādi izmēri un pastāv iespēja kombinēt dažādas detaļas, kā piemēram, pinumiem pasūtīt klāt pīni, pacēlumu vai tml. Tāpēc, izdarot pasūtījumu, lūdzam norādīt vēlamos izmērus un citas nianses, ja tādas ir. Cena ir atkarīga no katra konkrētā darba lieluma.

Ir iespējams vienoties arī par cita veida rokdarbiem, kas nav iekļauti šajā katalogā.

Veikt pasūtījumu vai interesēties par rokdarbiem, lūdzam griezties pie Gunitas (tālr. 29729726) vai arī Liepājas Neredzīgo biedrībā, Ganību ielā 197/205, Liepājā tel. 63431535 vai 22007874 vai pa epastu: info@redzigaismu.lv

Leather products - all visible here

MACIŅŠ AR RĀVĒJSLĒDZĒJU

different

VĀCIŅŠ APLIECĪBAI, MĒNEŠBIĻETEI u.c.

different

BRIĻĻU MACIŅŠ

different

Pasu vāciņš

different

E3

bracelets

E2

bracelets

E1

bracelets

D2

jewellery sets

D1

jewellery

C8

necklace

C7

necklace

C6

neclaces

C5

neclace

C4

neklace

C3

necklace

C2

necklace

C1

necklace

B11

Brooch

B10

Brooch

B9

Brooch

B8

Brooch

B7

Brooch

B6

Brooch

B5

Brooch

B4

Brooch

B3

Brooch

B2

Brooch

B1

Brooch

NEWEST PROJECTS
USEFULL LINKS


This home page has been funded with support EEZ financial mechanism of Iceland, Liechtenstein, and Norway and support from the state of Latvia (by mediation of Society of Integration Foundation).
This communication and information contained therein reflects the views only of the Liepaja Society of the Blind.